Yükselen Zeka Yayınevi 2013 yılında Ankara’da kuruldu. İlk günden itibaren çocuklarda bilişsel becerilerin ve odaklanma yeteneğinin geliştirilmesini hedefledik. Zekânın test çözerek değil problem çözerek gelişeceğini savunuyoruz. “Zeki olmayan çocuk yoktur, ihmal edilmiş dikkat vardır.” sözümüzün öğretmenler ve anne babalar tarafından benimsenmesi bizi mutlu etmektedir.

Yıllardır inandığımız şey şudur: Çocuklar ekranla değil akranla büyümelidir. Yani 3T Canavarı(Telefon-Tablet-Televizyon) çocuklara zarar vermektedir. Ekran bağımlılığı çocuklarda dikkat eksikliği, dislektik ve otistik davranışların çoğalması gibi olumsuz sonuçlar doğurmaktadır.

Bizler hayatının büyük bir bölümünü öğrencileriyle birlikte geçiren öğretmenleriz. Onların gelişimi için gereken oyunları ve eğitim setlerini tasarladık. Yayınlarımızda ve oyunlarımızda milli bir tutum benimseriz. İnancımız, Türk insanı her şeyi en iyi şekilde yapabilir ve her şeyin en iyisine layıktır. Bu nedenle %100 koşulsuz iade sistemini benimsedik. Yayınevimize ait tüm ürünlerde 7 iş günü içerisinde koşulsuz iade kabul ediyoruz. Çünkü hiçbir şey sizden daha değerli değildir.

Tüm setlerimizin tanıtım videolarını yayınlıyor, danışma hatlarımızla sizlere haftanın 6 günü hizmet sunuyoruz. Her zaman daha iyi olmak zorunda olduğumuzu biliyoruz. Bizi ilk yıllarımızdan itibaren takip ederek büyüten değerli takipçilerimiz, sizleri çok seviyoruz.

 

 

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR